Péče zdarma

Kolo je stroj a potřebuje pravidelnou péči. Abyste předešli zbytečným problémům a prodloužili životnost vašeho kola, dostáváte od nás ke každému zakoupenému kolu po dobu záruky

ZDARMA tyto služby:

  • 1x garanční servis
  • výměna nebo upgrade nevyhovujících komponentů
  • 2x předsezónní prohlídka
  • instalace zakoupených doplňků po dobu záruky
  • sleva na servis po dobu záruky
  • přednost v servisu

 

Garanční servis

Každé nové kolo potřebuje po ujetí zhruba 100 - 150 km zkontrolovat. Je to normální stav, kdy si materiál sedá, povolují se dráty v kolech nebo zazlobí řazení. Garanční servis je tu od toho, aby tyto maličkosti vychytal.

Při garančním servisu provádíme kompletní kontrolu celého kola, která zahrnuje dotažení šroubových spojů a seřízení provozních vůlí, servis řazení a kontrolu brzd a odpružení nebo docentrování výpletů. Kolo je po garančním servisu stoprocentně funkční a připravené k bezproblémovému používání.

Na servis je potřeba se předem objednat, následná prohlídka je pak v režimu “express”, tzn. cca do 1 hodiny. Ideální je kolo přivést čisté, abychom nás ani vás nemuseli zatěžovat mytím kola a mohli se věnovat především samotnému servisu.

1) Garanční servis musí být proveden nejpozději do 6 měsíců od zakoupení kola.
2) Na garanční servis se objednávejte alespoň 3 pracovní dny předem telefonicky nebo e-mailem.
3) V případě, že nebude vaše kolo čisté, můžeme ho odmítnout nebo vám budeme účtovat poplatek za umytí kola dle platného ceníku, což zároveň prodlouží čas provedení servisu.

 

Výměna nebo upgrade nevyhovujících komponentů

V období do garanční prohlídky vám bezplatně vyměníme nevyhovující komponenty jako je sedlo, představec, řidítka, gripy nebo provedeme upgrade kola, jako je např. výměna odpružené vidlice za vzduchovou.

1) Zdarma je v tomto případě pouze práce, nové komponenty jsou za úplatu.
2) V případě, že dojde k výměně komponentů ihned při zakoupení kola, nabízíme možnost odečtu nepoužitých komponentů.

 

Předsezonní prohlídka

V rámci našeho programu péče získáváte 2 předsezónní prohlídky zdarma. Tyto prohlídky je možné  absolvovat mimo hlavní sezonu, tzn. v měsících listopad - únor. Opět platí, že kolo by mělo být čisté a je potřeba si takovou prohlídku předem domluvit.

Během prohlídky vizuálně zkontrolujeme celé kolo včetně provozních vůlí, zaměříme se na nejčastější poruchy a zkontrolujeme celkové opotřebení materiálu, seřídíme přehazovačku a přesmykač nebo dohustíme vzduchovou vidlici na optimální tlak.

Výsledkem prohlídky je doporučení mechanika na případný servis a výměnu spotřebních komponentů jako je řetěz, brzdové obložení nebo pláště.

1) Na předsezónní prohlídku se objednávejte alespoň 3 pracovní dny předem telefonicky nebo e-mailem.
2) V případě, že nebude vaše kolo čisté, můžeme ho odmítnout nebo vám budeme účtovat poplatek za umytí kola dle platného ceníku, což zároveň prodlouží čas provedení servisu.
3) Následný servis je za úplatu dle platného ceníku.

 

Instalace zakoupených doplňků

Všechny doplňky zakoupené v naší prodejně vám po dobu záruky namontujeme na vaše kolo v režimu “express” zdarma.

 

Sleva na servis

Po dobu záruky máte u nás slevu 10% na jakýkoliv servis zakoupeného kola a to v období mimo sezónu, tzn. listopad až únor.

 

Přednost v servisu

V případě objednání na servis se snažíme vždy upřednostňovat zákazníky, kteří si kolo zakoupili od nás.

 

Pure
Weldtite
TF2
Kinetic
Kool Stop
Limar
Crono
Teasi
Odi
Dirtwash
Cyclo tools
SR Suntour
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace