Barta.bike - O firmě

Obchod s jízdními koly, elektrokoly a příslušenstvím Barta.Bike v Hradci Králové byl otevřen v listopadu 2014. Historie firmy však sahá až do 80. let minulého století.

Nabízíme největší výběr jízdních kol a elektrokol značky LEVIT & QAYRON ve východních Čechách. V sortimentu máme jízdní kola horská 29“ i 27,5“, krosová i dětská a elektrokola horská, krosová (crossová), městská i skládací. Všechny vystavené modely si u nás můžete před zakoupením vyzkoušet na přilehlé cyklostezce. Modely, které nemáme aktuálně v prodejně vystavené, jsme schopni připravit k vyzkoušení do 2-3 dnů. Elektrokolo si u nás můžete také zapůjčit a vyzkoušet si ho v domácích podmínkách.

Naším hlavním cílem je Vaše maximální spokojenost. Proto ke každému zakoupenému jízdnímu kolu nebo elektrokolu nabízíme řadu doplňkových služeb jako výměna kola do 14 dnů bez udání důvodu, registrace do Centrálního registru kol zdarma, pojištění nebo identifikace zakoupeného kola systémem Care.bike. Samozřejmostí je profesionální záruční i pozáruční servis a odborné poradenství. Zakoupené kolo Vám navíc zdarma dopravíme až domů.

Vedle jízdních kol a elektrokol LEVIT & QAYRON nabízíme také široký sortiment komponentů a příslušenství značek, jejichž dovozcem je naše mateřská firma BP Lumen Úpice. Vše si u nás můžete prohlédnout, vyzkoušet a samozřejmě okamžitě zakoupit nebo objednat.

V nabídce máme také produkty dalších renomovaných značek jako jsou komponenty Shimano, Reverse, Odi a další, oblečení Endura a Dirtlej nebo brašny Acepac či Ibera.

Celou naši nabídku si můžete prohlédnout v e-shopu, kde zároveň vidíte aktuální dostupnost v obchodě nebo na externím skladě u našeho dodavatele (dodání na prodejnu do 2-3 dnů). Vámi vybrané zboží si můžete objednat s dodáním až domů, přičemž u objednávek nad 2000,- Kč je přepravné zdarma, nebo si ho vyzvednout v kamenné prodejně v Hradci Králové & Úpici. 

Část prodejny tvoří kamenný a internetový obchod www.TopRide.eu, který se úzce specializuje na jízdní kola, komponenty a doplňky pro freestyle BMX a MTB (enduro, freeride, freestyle, sjezd...). 

Našim věrným zákazníkům nabízíme výhody, jako jsou slevy na servisní práce nebo mimořádné akční nabídky na vybrané produkty. Dovoz kola až domů a 2 roky péče zdarma na nové kolo nebo elektrokolo.

Pure
Weldtite
TF2
Kinetic
Kool stop
Limar
Crono
Teasi
Odi
Dirtwash
Cyclo tools
SR Suntour