Upozornění: Od 1.7. se mění otevírací doba našich prodejen. Otevřeno bude každý všední den do 17h. Více informací najdete v sekci "Prodejny"

Naše značky

Nabízíme ucelený sortiment cyklistického zboží, ze kterého si snadno a rychle vyberete přesně to, co právě potřebujete. Ať už hledáte kolo městské, krosové, silniční, či horské, u nás jste na té nejlepší adrese. Rodinné výlety, dojíždění za prací, hon za adrenalinovými zážitky, i sportovní vyžití všeho druhu. Vaše cyklistické já vybavíme od hlavy k patě a do posledního šroubku. V našem obchodě najdete jízdní kola a elektrokola značek Apache, Ghost, Giant a Kellys, vždy v několika cenových relacích tak, aby si na své přišel opravdu každý.

Apache

Český výrobce s více než patnácti lety zkušeností, zaujme širokou nabídkou horských, krosových i městských elektrokol. Kvalitní hliníkové rámy s jednoduchým, avšak velmi působivým designem zde doplňují výkonné pohonné jednotky značek Bosch a Bafang. Vybírat můžete z více než padesáti různých modelů se středovým či nábojovým elektromotorem, hodnotným osazením a bohatou doplňkovou výbavou. Sortiment značky dále dotvářejí klasická jízdní kola, včetně několika modelů určených pro naše nejmenší. Apache to jsou kola pro každého a pro každou příležitost.

Ghost

Německý výrobce jízdních kol a elektrokol vyniká nejen kvalitou svých produktů, ale posledních několik let také ryze inovativním designem, který tuto bavorskou značku odlišuje od ostatních a činí ji v mnoha ohledech jedinečnou. Pokud jste toho názoru, že kolo musí nejen dobře jezdit, ale také skvěle vypadat, Ghost je tu právě pro vás. V nabídce značky převažují kola horská, od základních modelů určených rekreačním sportovcům až po celoodpružené enduro speciály s karbonovým rámem. Stranou nezůstávají ani kola silniční, krosová a dětská a nezapomnělo se ani na dnes tolik oblíbená elektrokola.

Giant

Giant náleží k největším výrobcům jízdních kol na světě, čemuž odpovídá nejen šíře jeho sortimentu, ale také pověst, kterou si mezi cyklisty vybudoval. Kromě silničních, krosových a cyklokrosových modelů nalezneme v nabídce značky především horská kola srovnaná přehledně v několika kvalitativních úrovních. Za mimořádně povedenou považujeme řadu celoodpružených horských kol a elektrokol, která patří k tomu nejlepšímu, co si dnes můžete pořídit. Giant nabízí také ucelenou linii modelů určených výhradně ženám. Tato kola, jež jsou dostupná pod označením Liv, se od těch pánských liší nejen svým designem, ale také geometrií, výbavou a celkovým laděním.

Kellys

Ucelený sortiment jízdních kol s vynikajícím poměrem kvality a ceny. Těmito slovy bychom mohli popsat nabídku slovenské značky Kellys, která se za více než čtvrt století své existence vypracovala mezi největší hráče na evropském trhu. V katalogu značky nalezneme jízdní kola všech kategorií, od základních krosových a městských modelů až po propracovaná kola silniční a horská, často s karbonovým a v mnoha případech také s celoodpruženým rámem. Kellys je příkladnou ukázkou toho, že kvalita a dostupnost mohou jít ruku v ruce, což dokazuje mnoho spokojených zákazníků téměř po celém světě.

Pure
Weldtite
TF2
Kinetic
Kool stop
Limar
Crono
Teasi
Odi
Dirtwash
Cyclo tools
SR Suntour
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace