Naše služby

Naším cílem je nabídnout svým zákazníkům kompletní servis v oblasti cyklistiky. Proto vedle širokého sortimentu zboží nabízíme také kvalitní služby spojené s výběrem, nákupem, zabezpečením a servisem jízdních kol, elektrokol a příslušenství.

 

Poskytujeme profesionální servis jízdních kol a elektrokol

Všechny servisní úkony provádí naši odborně vyškolení pracovníci za použití profesionálního servisního nářadí. Servis provádíme i na kola, která nejsou zakoupená u nás. Více >>

 

Elektrokolo Vám půjčíme na dovolenou, na víkend nebo na vyzkoušení v domácích podmínkách

Chcete jet na cyklo výlet nebo dovolenou s přáteli, ale na jízdním kole jim nestačíte? Chcete si vyzkoušet elektrokolo na Vaší oblíbené trase? 

Půjčte si ho! Nabízíme možnost zapůjčení elektrokola na 1 a více dní. Navíc, pokud si do 14 dnů u nás elektrokolo zakoupíte, vrátíme Vám částku, kterou jste za zapůjčení zaplatili. V případě zájmu o zapůjčení elektrokola nás kontaktujte (zapůjčení elektrokola je nutné domluvit předem). 
Cena zapůjčení je 600,- Kč / 1 den. Půjčovna elektrokol je v provozu pouze v sezóně.

Všechna jízdní kola a elektrokola si u nás můžete vyzkoušet

Nejste si jisti zda vám bude typ nebo velikost vybraného kola vyhovovat? Nechcete kupovat "zajíce v pytli"? 
Žádný problém. U nás si můžete všechny vystavené modely vyzkoušet na přilehlé cyklostezce. Na kole se projedete a jednoduše zjistíte, jestli je pro vás to pravé. 

Poradíme Vám s výběrem...

Potřebujete poradit s výběrem jízdního kola, elektrokola nebo vhodného příslušenství? 
Naši vyškolení prodavači jsou připraveni odpovědět na všechny Vaše dotazy. Jízdní kola a elektrokola nejen prodáváme, ale také spolupracujeme na jejich vývoji.

Zakoupené jízdní kolo nebo elektrokolo Vám dovezeme až domů

Nemáte možnost na zakoupeném kole odjet nebo ho odvést vlastním automobilem?
Dovezeme Vám ho až domů naší firemní dodávkou. Kolo Vám osobně předá odborně vyškolený pracovník, který Vám zároveň poskytne veškeré informace o správném používání.

Tato služba je zdarma do vzdálenosti 30 km od prodejny a v případě nákupu kola v hodnotě nad 15.000,- Kč.

O vaše kolo nebo elektrokolo budeme během záruky zdarma pečovat

Kolo je stroj a potřebuje pravidelnou péči. Abyste předešli zbytečným problémům a prodloužili životnost vašeho kola, dostanete od nás ke každému zakoupenému kolu po dobu záruky řadu služeb a výhod. Více >>

Garanční prohlídka a výměna nevyhovujících komponentů zdarma

Pro zajištění plné funkčnosti jízdního kola nebo elektrokola doporučujeme podstoupit garanční prohlídku, během které zkontrolujeme dotažení všech spojů, nastavení brzd a převodů. Garanční prohlídka je zdarma do 60 dnů od zakoupení kola (doporučujeme ji provést po ujetí 100-150 km.)

Nevyhovuje Vám velikost sedla, tvar gripů nebo délka představce?
V rámci garanční prohlídky Vám nevyhovující komponenty rádi vyměníme za jiné. 

Provedení výměny je zdarma, instalované komponenty jsou za úplatu.
V případě výměny komponentů u nového kola je možné nepoužité komponenty odečíst.

Kolo na splátky pro podnikatele - s pojištěním a komplexním servisem 

Nově si u nás můžete pořídit kolo nebo elektrokolo na operativní leasing. Získáte tím kolo, pojištění a kompletní servis zdarma po celou dobu trvání leasingové smlouvy. Nebudete investovat svůj kapitál, ale pouze platíte měsíční splátky, které jsou daňově uznatelným nákladem a každé 2 roky můžete mít nejnovější model.  Více >>

 

Převod Sberbank

Kolo na splátky Cofidis 

Vysnili jste si nové kolo nebo elektrokolo a chybí Vám dostatek peněz? Žádný problém, je to velice jednoduché, bezpečné a rychlé. Cofidis nabízí hned několik možností, jak si ho pořídit. Kompletní informace a podmínky pro získání úvěru najdete zde.

Důležité: Na splátky je možné zakoupit pouze zboží v hodnotě 3.000 - 150.000 Kč. Zboží je možné převzít pouze osobně na prodejně, nelze jej zaslat přepravní společností.

Jsme partnerem věrnostního programu bene+

Získejte 5% z vašeho nákupu nazpět!
Pokud na některé z našich kamenných prodejen zaplatíte kartou MONETA Money Bank zařazenou do věrnostního programu bene+ bude vám 5% celkové ceny nákupu vráceno zpět. Více >>


Jsme partnerem věrnostního programu Sphere

I u nás můžete využívat výhod SphereCard
Zařadili jsem se bok více jak 10.000 českých firem, které svým zákazníkům nabízí výhody SphereCard a Carte. Stačí jen vlastnit tuto kartu a slevy za vámi přijdou samy. Více >>

 

 

Pure
Weldtite
TF2
Kinetic
Kool stop
Limar
Crono
Teasi
Odi
Dirtwash
Cyclo tools
SR Suntour