Vážení zákazníci, ve dnech 26.9. - 1.10. bude prodejna v HK uzavřena z důvodu inventury, e-shop bude fungovat bez omezení. Díky za pochopení!

Stavíme tým

Něco o nás...

Barta.bike je rodinná firma provozující cyklistické obchody v Hradci Králové a v Úpici. Firmu založil Pavel Bárta, který začínal s opravami kol doma v garáži už v osmdesátých letech minulého století a od samotného začátku podnikání v Čechách provozuje obchod v Úpici. Na jeho činnost navázal i syn Lukáš, který v roce 2014 otevřel druhý obchod v Hradci Králové. 

Barta.bike je však pouhou špičkou ledovce toho, co děláme. Pavel Bárta je spolumajitelem firmy BP Lumen, s. r. o., která patří mezi nejstarší a nejvýznamnější cyklistické velkoobchody v ČR a která je zároveň výrobcem jízdních kol a elektrokol Qayron a Levit. Lukáš Bárta zde působí jako výkonný ředitel a produktový manažer.


 

 

Bližší informace o tom, kdo jsme, co děláme, proč byste měli pracovat právě u nás, se dozvíte na našich kariérních stránkách na webu Cocuma.cz.

Klikejte zde:

COCUMA

 

   

Životopis prosím zašlete na email prace@bartabike.cz
Do předmětu emailu prosím napište název pozice o jakou máte zájem.

 Zasláním vašeho životopisu poskytujete společnosti Barta.bike, s.r.o. váš souhlas se zpracováním uchováním vašich osobních údajů za účelem a podobu realizace výběrového řízení v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

 

   
Pure
Weldtite
TF2
Kinetic
Kool stop
Limar
Crono
Teasi
Odi
Dirtwash
Cyclo tools
SR Suntour