Stavíme tým

Něco o nás...

Barta.bike je rodinná firma provozující cyklistické obchody v Hradci Králové a v Úpici. Firmu založil Pavel Bárta, který začínal s opravami kol doma v garáži už v osmdesátých letech minulého století a od samotného začátku podnikání v Čechách provozuje obchod v Úpici. Na jeho činnost navázal i syn Lukáš, který v roce 2014 otevřel druhý obchod v Hradci Králové. 

Barta.bike je však pouhou špičkou ledovce toho, co děláme. Pavel Bárta je spolumajitelem firmy BP Lumen, s. r. o., která patří mezi nejstarší a nejvýznamnější cyklistické velkoobchody v ČR a která je zároveň výrobcem jízdních kol a elektrokol Apache. Lukáš Bárta zde působí jako výkonný ředitel a produktový manažer.


 

 

Koho sháníme a co by měl dělat?

Asistent prodeje / mechanik - Úpice (nástup ihned)

Asistent prodeje a mechanik v jedné osobě je všestranně orientovaný pracovník, jehož úkoly se dělí na tři oblasti: prodej, servis a ostatní činnosti.

Oblast prodeje zahrnuje klasické činnosti, jako je přímé obsluhování zákazníků v obchodě (prodej kol, dílů a dalších doplňků) i vyřizování internetových objednávek a telefonická a emailová komunikace se zákazníky. V rámci servisní činnosti pak zajišťuje předprodejní, garanční, záruční i pozáruční servis kol a vyřizování případných reklamací zákazníků (včetně komunikace a vyřízení u dodavatele). Mezi ty nejzajímavější činnosti pak patří také zakázková stavba kol a přestavba klasických kol na elektrokolo.

V neposlední řadě se pak zapojíte do tvorby sortimentu nabízených produktů, kontroly skladových zásob, naskladňování zboží a podobně. Nejedná se tak o žádný stereotyp, ale o pestrou a zajímavou práci. Role asistenta prodeje - mechanika je klíčovou pozicí pro styk se zákazníky a budování dobrého jména naší firmy.

Jaká je naše představa o ideálním parťákovi?

Ideálním kandidátem na tu pozici budete, pokud jste aktivní cyklista, který si samostatně obstará servis na svém kole a má základní orientaci v nabídce kol a dílů na trhu.

Hledáme pracovníka, který je samostatný, spolehlivý, pečlivý, má příjemné vystupování a nebojí se komunikovat – má schopnost naslouchat potřebám zákazníků. Základní obchodní dovednosti jsou velkou výhodou. Na tuto pozici dále požadujeme řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), (alespoň) základní dovednost práce na PC a v neposlední řadě nadšení do práce a chuť na sobě pracovat a učit se cokoliv nového.

Čím si náš získáš?

Výhodou pro vás bude, pokud máte předchozí zkušenosti s prací v obchodě. Uvítáme také, pokud ovládáte angličtinu na komunikativní úrovni.

Co nabízíme?

Stabilní pracovní zázemí v neustále se rozvíjející firmě s tradicí od roku 1991, působící v progresivním oboru a práci v malém přátelském kolektivu s rodinnou atmosférou, odpovídající mzdové ohodnocení s potenciálem růstu dle odváděných výsledků, podporu v osobním a profesním rozvoji a zajímavé zaměstnanecké benefity ve formě slev na naše produkty pro vás a vaši rodinu, dotované stravenky, až 25 dní dovolené a další.

   

Životopis prosím zašlete na email prace@bartabike.cz nejpozději do 30.11.2018.
Do předmětu emailu prosím napište název pozice o jakou máte zájem.

 Zasláním vašeho životopisu poskytujete společnosti Barta.bike, s.r.o. váš souhlas se zpracováním uchováním vašich osobních údajů za účelem a podobu realizace výběrového řízení v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

 

   
Pure
Weldtite
TF2
Kinetic
Kool Stop
Limar
Crono
Teasi
Odi
Dirtwash
Cyclo tools
SR Suntour
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace