Stavíme tým

Něco o nás...

Barta.bike je rodinná firma provozující cyklistické obchody v Hradci Králové a v Úpici. Firmu založil Pavel Bárta, který začínal s opravami kol doma v garáži už v osmdesátých letech minulého století a od samotného začátku podnikání v Čechách provozuje obchod v Úpici. Na jeho činnost navázal i syn Lukáš, který v roce 2014 otevřel druhý obchod v Hradci Králové. 

Barta.bike je však pouhou špičkou ledovce toho, co děláme. Pavel Bárta je spolumajitelem firmy BP Lumen, s. r. o., která patří mezi nejstarší a nejvýznamnější cyklistické velkoobchody v ČR a která je zároveň výrobcem jízdních kol a elektrokol Apache. Lukáš Bárta zde působí jako výkonný ředitel a produktový manažer.


 

 

Koho sháníme a co by měl dělat?

Mechanik jízdních kol a elektrokol - Hradec Králové (nástup ihned)

Jaká je role pracovníka servisu v naší prodejně?

Jako pracovník servisu budete zajišťovat předprodejní, garanční, záruční i pozáruční servis kol a elektrokol.  Do vašich dalších úkolů může spadat i vyřizování případných reklamací zákazníků.

Mezi ty nejzajímavější činnosti pro vás ale jistě budou patřit zakázkové stavby kol, přestavby klasických kol na elektrokola, anebo podílení se na tvorbě sortimentu nabízeného na našich prodejnách a e-shopech.

V případě potřeby můžete příležitostně vypomáhat kolegům na prodejně, např. se zodpovídáním technických dotazů či přímou obsluhou zákazníků.

Nabízíme spolupráci na hlavní pracovní poměr i brigádně. Začít můžete ihned.

Na této pozici od vás očekáváme:

Ideálním kandidátem na tu pozici budete, pokud jste aktivní cyklista, který si samostatně obstará servis na svém kole a máte alespoň základní technický rozhled a základní orientaci v nabídce kol a dílů na trhu.

Hledáme pracovníka, který je manuálně zručný, samostatný, spolehlivý, pečlivý a v neposlední řadě má nadšení do práce, chuť na sobě pracovat a učit se cokoliv nového.

Čím si nás získáte:

Výhodou pro vás bude, pokud máte (alespoň) základní dovednost práce na PC, předchozí zkušenosti s prací v obchodě, i např. ve formě brigády (pokud jste ale čerstvý absolvent, ze hry nevypadáváte). Uvítáme také, pokud máte řidičský průkaz skupiny B (jste aktivní řidič).

 

Vedoucí servisu / mechanik - Úpice (nástup ihned)

Jaká je role Vedoucího servisu v naší prodejně?

Jako Vedoucí servisu budete odpovědný za komplexní fungování servisu prodejny a ve spolupráci s vedoucím prodejny se budete podílet na celkovém chodu obchodu. V rámci servisu budete obstarávat komunikaci se zákazníky a spravovat objednávání servisních zakázek, anebo vyřizování případných reklamací. Hlavní činnosti pak bude, ve spolupráci se stávajícím pracovníkem servisu, zajišťování předprodejních, garančních, záručních i pozáručních servisů kol a elektrokol.

Mezi ty nejzajímavější činnosti pro vás ale jistě budou patřit zakázkové stavby kol, přestavby klasických kol na elektrokola, anebo podílení se na tvorbě sortimentu nabízeného na našich prodejnách a e-shopech.

V případě potřeby můžete příležitostně vypomáhat na prodejně, jíž je servis součástí, např. s přímou obsluhou zákazníků, či se zodpovídáním jejich technických dotazů.

Spolupráci můžeme začít ihned.

Na této pozici od vás očekáváme:

Ideálním kandidátem na tu pozici budete, pokud jste aktivní cyklista, který si samostatně obstará servis na svém kole a máte alespoň základní orientaci v nabídce kol a cyklo dílů na trhu.

Hledáme pracovníka, který je manuálně zručný, samostatný, spolehlivý, pečlivý, má příjemné vystupování a nebojí se komunikovat – má schopnost naslouchat potřebám zákazníků. Základní obchodní dovednosti a předchozí zkušenost s vedením lidí jsou velkou výhodou.

Na tuto pozici dále požadujeme řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič), (alespoň) základní dovednost práce na PC a v neposlední řadě nadšení do práce a chuť na sobě pracovat a učit se cokoliv nového.

Čím si nás získáte:

Výhodou pro vás bude, pokud máte předchozí zkušenosti s prací v obchodě, i např. ve formě brigády. Uvítáme také, pokud ovládáte angličtinu na komunikativní úrovni. 

Co nabízíme?

Stabilní pracovní zázemí v neustále se rozvíjející firmě s tradicí od roku 1991, působící v progresivním oboru a práci v malém přátelském kolektivu s rodinnou atmosférou, odpovídající mzdové ohodnocení s potenciálem růstu dle odváděných výsledků, podporu v osobním a profesním rozvoji a zajímavé zaměstnanecké benefity ve formě slev na naše produkty pro vás a vaši rodinu, dotované stravenky, až 25 dní dovolené a další.

   

Životopis prosím zašlete na email prace@bartabike.cz
Do předmětu emailu prosím napište název pozice o jakou máte zájem.

 Zasláním vašeho životopisu poskytujete společnosti Barta.bike, s.r.o. váš souhlas se zpracováním uchováním vašich osobních údajů za účelem a podobu realizace výběrového řízení v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 101/2000 Sb. a s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

 

   
Pure
Weldtite
TF2
Kinetic
Kool Stop
Limar
Crono
Teasi
Odi
Dirtwash
Cyclo tools
SR Suntour
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace