Upozornění: Od 1.7. se mění otevírací doba našich prodejen. Otevřeno bude každý všední den do 17h. Více informací najdete v sekci "Prodejny"

Historie

Historie Barta.bike sahá až do 80. let minulého století, kdy Pavel Bárta začal s opravou jízdních kol ve sklepě rodinného domu díky povolení MNV Úpice. Opravit své kolo si sem jezdili lidé z širokého okolí. Hned po revoluci rozšířil nabídku o nedostatkové komponenty z dovozu a jeho zákazníky se tak kromě cyklistů stali také nově vznikající cykloobchody a cykloservisy z okolí. Tak začala velkoobchodní činnost, kterou posléze rozvíjel společně s partnerem Vladimírem Pitašem pod hlavičkou firmy BP Lumen a pokračují v ní dodnes. 

V 90. letech přišla na trh první horská a trekingová kola a kromě sklepa už podnikání zabíralo celý suterén a půdu a v letních měsících i část zahrady. Nezbytným krokem bylo najít nové sídlo firmy a tak byl v roce 1993 v Úpici otevřen obchod se servisem pod hlavičkou Jízdní kola Bárta.

V roce 2014 otevřel syn Lukáš nový obchod s jízdními koly a elektrokoly v Hradci Králové pod hlavičkou Barta.bike. Tím se začíná psát nová kapitola v historii rodinného podnikání Bártů.

 

Pure
Weldtite
TF2
Kinetic
Kool stop
Limar
Crono
Teasi
Odi
Dirtwash
Cyclo tools
SR Suntour
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace