Upozornění: Vážení zákazníci, vzhledem k aktuálním technickým problémům na straně České pošty může dojít k prodloužení dodací lhůty u objednávek z externího skladu. Děkujeme za pochopení. 

Veletrh Infotour a cykloturistika Hradec Králové 3.3.2018

Veletrh Infotour a cykloturistika Hradec Králové

Inspirace pro cykloturistiku, testování elektrokol a bohatý doprovodný program.

Přijďte ve dnech 9. - 10. 3. 2018 do Kongresového centra Aldis v Hradci Králové na 19. ročník veletrhu cestovního ruchu Infotour a Cykloturistika.

Po celou dobu veletrhu si budete moci vyzkoušet elektrokola z naší nabídky.

Přijďte si na vlastní kůži vyzkoušet, proč je poslední dobou o elektrokola takový zájem. Zjistit co to vlastně elektrokolo je a jaké vám může přinést výhody, vyzkoušet jaký je rozdíl mezi elektrokolem s nábojovým a středovým motorem, jestli Bafang nebo Bosch.

Návštěvníci  19. ročníku veletrhu Infotour a Cykloturistika najdou opět ve dnech 9. – 10. 3. 2018 v Kongresovém centru Aldis Hradec Králové v expozicích vystavovatelů nabídky turistických možností nejen z celé České republiky, ale již tradičně přijedou se svými nabídkami také vystavovatelé ze zahraničí. Turisticky zajímavá místa představí kraje a města, destinační společnosti, lázeňské subjekty, hrady a zámky, hotely, atraktivní přírodní lokality, památkové rezervace, kempy, zábavní a vzdělávací areály pro děti.

Tradičním a velmi oblíbeným zpestřením veletrhu jsou cestovatelské besedy, přednášky známých cestovatelů s losováním věcných cen pro posluchače. V sobotu dopoledne budou součástí veletrhu Farmářské trhy s regionálními výrobky. Vstup na veletrh i doprovodný program je ZDARMA. Více informací o veletrhu najdete na www.infotourhk.cz

To nejlepší na závěr!! Během veletrhu můžete získat slevu 10% na nové elektrokolo.

 

Pure
Weldtite
TF2
Kinetic
Kool Stop
Limar
Crono
Teasi
Odi
Dirtwash
Cyclo tools
SR Suntour
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace