Aktuality

Povánoční výprodej je tady!

Nedostali jste pod stromeček, co jste chtěli?

 

Nezoufejte, nyní si můžete udělat radost dárkem podle svého gusta.
 
 
VÍCE >
Jak správně vybrat dětské kolo?

Pokud má mít vaše dítě radost z jízdy na kole je velmi důležité zvolit pro něho tu správnou a optimální velikost dětského kola.

VÍCE >
Jak na dárky pod stromeček bez stresu a v pohodě

Vánoce se kvapem blíží a proto je nejvyšší čas začít přemýšlet, čím potěšit malého či velkého cyklistu, nebo cyklistku v rodině. Proto vám přinášíme zajímavé tipy na vánoční dárky, které určitě zabodují u každého. A abychom vám výběr dárků, co nejvíce usnadnili, vybrali jsme za vás ty nejzajímavější dárky v jednotlivých kategoriích. Dále vám přinášíme důležité informace do kdy a jak je ideální nakoupit bez vánočního stresu, tak aby vaše vánoce byly opravdu pohodové.

VÍCE >
BLACK FRIDAY slevy až 70%

Slevová akce roku BLACK FRIDAY🎯 je tady!

VÍCE >
Slevové kupóny v rámci akce Deník Nákupní týden

Využijte mimořádnou nabídku zajímavé slevy -15% v rámci akce Deník Nákupní týden.

VÍCE >
Halloweenská akce -10% na vše

Oslavte s námi Halloween🎃 a udělejte radost sobě, nebo svým blízkým.

VÍCE >
Jak jezdit na kole bezpečně?

Pokud milujete jízdu na kole a případně rádi “posouváte” svoje hranice o kousek dále, měla by součástí vaší výbavy být i cyklistická přilbachrániče na kolo.

VÍCE >
Obleč se na podzim za skvělou cenu!

Podzim je v plné síle a hezké počasí posledních dnů, brzy vystřídá sychravé a proměnlivé počasí, na které je potřeba dobře se připravit.

VÍCE >
Podzimní očista kola se slevou 10%

Proměnlivé počasí podzimních dnů pořádně prověřuje kondici všech kol a elektrokol, a právě proto je potřeba věnovat zvýšenou pozornost údržbě vašeho kola.

VÍCE >
Podzim na kole - na co se připravit + tipy na výbavu!

S nastávajícím podzimem bohužel taky přichází proměnlivé počasí a nižší teploty. To ale nutně neznamená, že musíš odložit kolo a koukat z okna na padající listí. Naopak, právě na podzim si můžeš užít na kole ještě mnoho kilometrů v krásné krajině. Samozřejmě na takové vyjížďky vzhledem k rozmarům počasí je dobré se pořádně připravit a proto ti přinášíme pár pravidel a rad, které všeobecně platí při podzimních vyjížďkách.

VÍCE >
1 2 3 >
Pure
Weldtite
TF2
Kinetic
Kool stop
Limar
Crono
Teasi
Odi
Dirtwash
Cyclo tools
SR Suntour